[wp-story]

Lajme

701 raste të reja, 737 të shëruar nga COVID-19 sot në Kosovë

701 raste të reja, 737 të shëruar nga COVID-19 sot në Kosovë
15:01 | 14 Prill 2021

701 raste të reja me koronavirus janë shënuar sot në Kosovë.

E nga virusi janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit 737 pacientë.

Këtë e ka bërë të ditur IKSHPK.

Njoftimi i plotë:

737 TË SHËRUAR DHE 701 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, April 14, 2021

 

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera