Lajme

181 raste të reja me Coronavirus brenda 24-orëve

181 raste të reja me Coronavirus brenda 24-orëve
15:54 | 07 Gusht 2020

Instituti kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka publikuar raportin 24-orësh të rasteve të reja, vdekjeve dhe të shëruarve me Coronavirus, raporton Front Online.

Brenda këtyre orëve në Kosovë janë shtuar edhe 181 raste të reja me këtë virus.

Numri i rasteve kështu ka shkuar në 9.869

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera