×
 • Lajme
 • Lajme

  Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

  FrontOnline
  23 Dhjetor 2021

  Gjatë gjithë vitit 2021, Prince Caffe gjithmonë ka qëndruar afër konsumatorëve të saj si për nga kualiteti i pa diskutueshëm i produkteve, shijeve të reja, por edhe shumë shpërblimeve të ofruara për ta.

  Prince Caffe çdo muaj ka dhuruar nga një Fiat 500 së bashku edhe me shumë shpërblime të tjera, duke ju dhënë mundësinë të gjithë konsumatorëve të saj vetëm duke e shijuar kafenë të kenë shansen të fitojnë shumë shpërblime.

  Dhe sot, vitin po e përmbyllin edhe me dhurimin e një Fiat 500, për konsumatorën Fitore Boletinaj, e cila me blerjen e produkteve të Prince Caffe ka qëlluar të jetë fituese e këtij shpërbimi të madh.

  Edhe pse drejt përfundimit të vitit, Prince Caffe premton që edhe viti tjetër do të jetë i mbushur me shumë dhurata dhe befasi për konsumatorët më besnikë.

  Urime festat e fund vitit nga shtëpia e madhe e Prince Caffe.

   

  Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Kronika20 Shkurt 2024
  Sot, rreth orës 11:46, është raportuar se tre persona kanë kërkuar tretman mjekësor në Spitalin e Vushtrrisë. Sipas mjekut njëri nga të...
  Kronika20 Shkurt 2024
  Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë, konkretisht në fshatin Slivovë. Nga fotot që ka siguruar Radio Star, shihet se përplasja...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Ish-ministri i Punëve të Jashtme, nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka shkruar në “Facebook” për 35-vjetorin e grevës së minatorëve...
  Të tjera
  Opinione20 Shkurt 2024
  Nga Janusz Bugajski: Nën sundimin e Presidentit Aleksandar Vuçiq, Serbia po përpiqet në mënyrë të dëshpëruar të imitojë Rusinë. Ajo kërkon të...
  Sport20 Shkurt 2024
  Liverpool ka një shkallë pasigurie të varur mbi ta, mes lajmeve për largimin e Jurgen Klopp në fund të sezonit dhe me...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Me ftesë nga USAREUR-AF, kontingjenti i FSK-së, i dislokuar në Polatli të Republikës së Turqisë, ka përfunduar me sukses stërvitjen “Dynamic Front...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Në mëngjesin e sotëm, nxënëset e shkollës Model “Qamil Batalli” në Prishtinë, filluan vaksinimin me vaksinën Human Papilloma Virus (HPV). Vaksina HPV...
  Sport20 Shkurt 2024
  Albin Berisha është një prej futbollistëve që u transferua nga Superliga e Kosovës në Rumani. Ish-sulmuesi i Ballkanit në fillim të këtij...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, vlerëson se Republika e Kosovës sot gëzon lirinë e demokracinë sepse minatorët e Trepçës i mbrojtën ato...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.