×
 • Lajme
 • Lajme

  17 pacientë me Coronavirus në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës

  FrontOnline
  05 Gusht 2020

  Në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë po trajtohen 59 pacientë me Covid-19.

  35 pacientë janë në oksigjeno terapi, 17 pacientë janë në gjendje më të rëndë, ndërsa pacientet e tjerë janë në gjendje më stabile.

  Nga personeli i Spitalit 6 mjekë, 15 infermierë dhe 3 punëtorë të shërbimit teknik janë të infektuar me COVID-19.

  Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë
  Nga Rubrika
  Lajme03 Mars 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti të dielën e 3 marsit e ka përkujtuar masakrën e Likoshanit dhe fshatit Qirez të Skenderajt. Ai...
  Lajme03 Mars 2024
  Prindon Sadriu, burri i presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, e ka quajtur kryetar shteti “analfabet”, presidentin serb Aleksandar Vuçiq. Ai tha gjithashtu...
  Lajme03 Mars 2024
  Tash e 14 vjet, Halil Avdiu, punëtor i ndërmarrjes publike komunale “Hortikultura”, mirëmban parkun e Lagjes Dardania në Prishtinë. Në një mëngjes...
  Të tjera
  Lajme03 Mars 2024
  Ministrja e Jashtme Donika Gërvalla, është takuar me homologun turk, Hakan Fidan, në kuadër të ADF2024. Temat kryesore të diskutimit gjatë takimit...
  Lajme03 Mars 2024
  Fatmire Musliu, motra e deputetes së PDK-së Ganimete Musliu, ka njoftuar se gjendja shëndetësore e kësaj të fundit është e mirë. Me...
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Më shumë se 355 mijë personel rus janë vrarë dhe plagosur në luftën në Ukrainë, sipas Ministrisë së Mbrojtjes së Mbretërisë së...
  Vip03 Mars 2024
  Një romancë e re duket se ka lindur mes të famshmëve shqiptarë. Fjala është për nutricionisten Diola Dosti që pas ndarjes, me...
  Sport03 Mars 2024
  Kanë përfunduar dy ndeshjet e Superligës së Kosovës në kuadër të xhiros së 23-të. Gjilani është mposhtur nga Malisheva me rezultat 3-2....
  Kronika03 Mars 2024
  “Trafiu Urban” ka dalë me një sqarim në lidhje me rastin e alivanosjes së një udhëtareje në autobus, e cila më pas...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.