Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Zhduket një person në Ferizaj

  FrontOnline
  23 Korrik 2020

  Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Komunë e Ferizajt është raportuar i zhdukur.

  Sipas raportit 24 orësh të Policisë, ankuesi ka raportuar mbrëmë rreth orës 21:00 se viktima ishte larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

  Curri: Atdheu dhe Xhuli ia kaluan për shpejtësi të krijimit të lidhjes, Vivien dhe Getinjos (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Kronika08 Qershor 2023
  Tre persona janë arrestuar nën dyshimin se kanë falsifikuar monedha metalike 2 euroshe. Nga të dyshuarit janë konfiskuar monedha metalike nga 2...
  Kronika08 Qershor 2023
  Policia e Kosovës njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka tentuar ta godasë me shkop druri një person...
  Kronika08 Qershor 2023
  Të mërkurën në orën 19:30 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave në fshatin Nerodime e Poshtme të Ferizajt....
  Të tjera
  Lajme08 Qershor 2023
  Deputeti i VV-së Armend Muja nuk ka pranuar se ka përplasje mes Kosovës dhe aleatëve kyç, SHBA-së dhe BE-së sa i përket...
  Vip08 Qershor 2023
  Xhuli, ditët e fundit po kalon pushimet në Turqi. Por, me postimin e fundit të Atdheut, u kuptua se edhe ai është...
  Lajme08 Qershor 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku është kryetari i parë që nuk e ka përjashtuar mundësinë e parë që...
  Lajme08 Qershor 2023
  Presidentja e Hungarisë, Katalin Novak, ka thënë se nëse diçka ndodhë në Kosovë, situata mund të eskalojë shpejt. E para e shtetit...
  Lajme08 Qershor 2023
  Nisma e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për ta rrëzuar Qeverinë Kurti II nuk duket se po merr përkrahje nga partitë tjera...
  Bota/Rajoni08 Qershor 2023
  Ditën e sotme është publikuar lista e vendeve më pak të lumtura në botë. Sipas “indeksit të mjerimit” vjetor, varfëria, inflacioni dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.