Kronika

Zhduket një grua nga Gjilani

Zhduket një grua nga Gjilani
11:55 | 22 Qershor 2020

Është zhdukur një grua nga Livoçi i Poshtëm i Gjilanit.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mëngjesin e së enjtes (18 qershor), është zhdukur një grua nga fshati Livoç i Poshtëm i Gjilanit.

Sipas njoftimit, bashkëshorti i saj e ka raportuar rastin në stacionin policor, duke bërë të ditur se bashkëshortja e tij është larguar në ora 08:00 e mëngjesit të së enjtes dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

Policia bën të ditur se bashkëshorti nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj kurse rasti është duke u hetuar.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera