×
 • Kronika
 • Kronika

  Zhduket një grua nga Gjilani

  FrontOnline
  22 Qershor 2020

  Është zhdukur një grua nga Livoçi i Poshtëm i Gjilanit.

  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mëngjesin e së enjtes (18 qershor), është zhdukur një grua nga fshati Livoç i Poshtëm i Gjilanit.

  Sipas njoftimit, bashkëshorti i saj e ka raportuar rastin në stacionin policor, duke bërë të ditur se bashkëshortja e tij është larguar në ora 08:00 e mëngjesit të së enjtes dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

  Policia bën të ditur se bashkëshorti nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj kurse rasti është duke u hetuar.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Kronika23 Qershor 2024
  Një aksident ka ndodhur në fshatin Sllagrazhd të Suharekës, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar gjashtë persona. Në aksident janë përfshirë...
  Kronika23 Qershor 2024
  Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka publikuar fotografinë e të riut që ka vdekur në aksidentin që ndodhi mbrëmë. https://frontonline.net/veteaksident-me-fatalitet-ne-rahovec-vdes-17-vjecari-duke-e-vozitur-motocikleten-e-tij/...
  Kronika23 Qershor 2024
  Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje në një pompë derivatesh në Llugaxhi të Lipjanit. Në raportin e policisë thuhet se grabitja...
  Të tjera
  Lajme23 Qershor 2024
  Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar se pas reshjeve të shiut disa rajone ka pasur ndërprerje...
  Lajme23 Qershor 2024
  Nënkryetarja e Komunës së Prishtinës, Jehona Lushaku Sadriu, ka kërkuar nga qytetarët që të qëdrojnë nëpër shtëpi dhe vende të sigurta pas...
  Lajme23 Qershor 2024
  Presidenti i Shqipërisë dr. Bajram Begaj, gjatë ditës së sotme ka vizituar Komunën e Junikut ku është takuar me kryetarin Ruzhdi Shehu....
  Lajme23 Qershor 2024
  Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj. Haliti përmes disa fotografive të shpërndara në “Facebook”,...
  Lajme23 Qershor 2024
  Kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka reaguar pas rreshjeve të mëdha që po mbizotrojnë në qytet. Rama ju ka bërë...
  Sport23 Qershor 2024
  Në prag të ndeshjes vendimtare ndaj Spanjës në Grupin B të Euro 2024, trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvinho, shpreh entuziazmin dhe vendosmërinë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.