Lajme

Zemaj mbërrin në Infektivë- nuk e thotë as edhe një fjalë

Zemaj mbërrin në Infektivë- nuk e thotë as edhe një fjalë
11:54 | 05 Korrik 2020

I pari i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka arritur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Zemaj bashkë me drejtorin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, Naser Ramadani, kanë arritur në Klinikën Infektive të QKUK-së.

Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk janë deklaruar për media, rreth situatës së krijuar atje.

Brenda 24 orëve të fundit, në QKUK kanëe vdekur 12 persona të infektuar me koronavirus.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera