[wp-story]

Lajme

Vizitorët janë bllokuar katër orë në Bogë, polica tregon pse po ndodh kjo

Vizitorët janë bllokuar katër orë në Bogë, polica tregon pse po ndodh kjo
16:23 | 03 Janar 2021

Rruga për në Bogë është bllokuar totalisht dhe sipas një lexuesi, njerëzit nuk po arrijnë të hyjnë e as të dalin për më shumë se katër orë.

Të kontaktuar nga Gazeta Express, Policia Rajonale e Pejës tha se arsyeja e bllokimit është pasi persona të papërgjegjshëm kanë parkuar automjetet e tyre vend e pavend dhe për pak policia pritet të ndërhyj në atë zonë.

“Rruga është bllokuar në Bogë, sepse persona të papërgjegjshëm i kanë lënë automjetet e tyre vend e pa vend, derisa të ndërhyjë policia. Kjo është e gjitha çka mund të themi për momentin”, tha policia për Gazetën Express.

Ndërsa, lexuesi i Gazetës Express ka thënë se janë në pritje për më shumë se katër orë dhe se njerëzit kanë mbetur në kolonë në automjete.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera