Kronika

Vetura godet këmbësorin në Viti

Vetura godet këmbësorin në Viti
10:53 | 24 Janar 2023

Një këmbësor është goditur nga vetura në Viti.

Policia, përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se viktima është dërguar për tarjtim mjekësor dhe më pas është liruar në trajtim shtëpiak.

Viti 23.01.2023-16:55. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar  derisa ka qenë duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia në vendkalim të këmbësorëve ka goditur viktimën mashkull kosovar. Viktima është dërguar në trajtim mjekësorë dhe është liruar në trajtim shtëpiak”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./Front Online

Artani paralajmëron Xhulin: Ruaju!

Të tjera