Lajme

Vdes punëtori 63 vjeçar i KEK-ut, dyshohet se ishte infektuar me Covid-19

Vdes punëtori 63 vjeçar i KEK-ut, dyshohet se ishte infektuar me Covid-19
22:07 | 19 Korrik 2020

63 vjeçari me inicialet N.G.,  punëtor në Korporatën Energjetike të Kosovës, ka ndërruar jetë njofton Sindikata e Re e KEK’ut.

Sipas një postimi në Facebook, njoftohet se 63 vjeçari ishte i prekur nga virusi Covid-19.

N.G. vinte nga Fushë Kosova.

Ai është varrosur sot në prani vetëm të familjarëve të ngushtë.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera