[wp-story]

Kronika

Vdes një person në një aksident trafiku në Novebërdë

Vdes një person në një aksident trafiku në Novebërdë
11:30 | 17 Shtator 2020

Si pasojë e një aksidenti trafiku në fshatin Zebnicë të Novoberdes, ka vdekur një person, raporton Front Online.

Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën, për shkaqe të panjohura ka dal nga rruga dhe është rrokullisur.

“Si pasoj e aksidentit drejtuesi ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar ne Spitalin e Graqanicës ku rreth orës 22:15 ka ndërruar jete”, thuhet në raportin ditorë të policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet ne IML për obduksion. /Front Online.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera