[wp-story]

Lajme

Vdes gjykatësi porot i Themelores në Prishtinë

Vdes gjykatësi porot i Themelores në Prishtinë
12:40 | 27 Nëntor 2020

Pas një sëmundje të shkurtër mbrëmë ka vdekur gjyqtari porot i Gjykatës Themelore në Prishtinë – dega në Drenas, Shaban (Hetem) Istogu.

Përmes një njoftimi për media Kryetarja e Gjykatës Themelore në Prishtinë dhe gjyqtarët e kësaj gjykate ju shprehin ngushëllime familjes, kolegëve dhe të gjithë miqëve të të ndjerit Istogu.

“Gjykata do ta kujtoj gjyqtarin porot Shaban ( Hetem ) Istogu për punën e palodhshme, urtësinë dhe virtytet e larta të tij”, thuhet në njoftim./FrontOnline/.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera