×
Etiketë: ulur
Lajme24 Gusht 2020
Komiteti i Emergjencave në Gjilan sot ka konfirmuar se nga 40 mostrat e marra, janë 13 raste pozitive, 11 negative dhe 26 prej tyre janë në pritje të punimit, ku rezultatet do të publikohen gjatë...
Lajme11 Gusht 2020
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka vazhduar të shpreh pakënaqësitë e tij ndaj kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti dhe ndaj dialogut me Serbinë. Haradinaj ka thënë se Hoti ka ulur nivelin...
Front TV07 Gusht 2020
Serbia e ka ulur gati krejt presionin ndaj pjesëtarëve serbë që janë në FSK. Një deklaratë të tillë e dha për Front Online, komandanti i Forcës, Rrahman Rama. “Krahasuar me të kaluarën, presionet janë në...
Lajme18 Korrik 2020
Uljen e Miroslav Lajçakut krah Vuçiqit dhe përballë Hotit në takimin e 16 korrikut në Bruksel nga BE po e ndërlidhin me situatën e pandemisë. Nga atje thonë se ulëset janë po ato, por vetëm...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Zhvillime të reja vijnë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për sa i përket pandemisë së koronavirusit. Doktori Anthony Fauci, drejtor i Institutit Kombëtar për Sëmundjet Infektive bëri me dije se mosha mesatare e pacientëve...
Lajme30 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pas takimeve që ka pasur me liderët në Kosovë ka folur para mediave në një paraqitje nga aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës. Rama ka deklaruar se është takuar ndaras me të...
Lifestyle19 Qershor 2020
Mbajtja e tensionit të gjakut në 120/80 parandalon sulmet në zemër dhe goditjet në tru, plus rrit imunitetin, të gjitha të mirat! Studiuesit e Universitetit Columbia thonë se shqetësimet e vazhdueshme mund të shkaktojnë që...
Lifestyle16 Qershor 2020
Mbajtja e tensionit të gjakut në 120/80 parandalon sulmet në zemër dhe goditjet në tru, plus rrit imunitetin, të gjitha të mirat! Studiuesit e Universitetit Columbia thonë se shqetësimet e vazhdueshme mund të shkaktojnë që...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.