×
Etiketë: sulmohet
Kronika29 Shtator 2020
Një vajzë është sulmuar fizikisht nga vëlla i saj dhe njerka,transmeton Front Online Sipas raportit të policisë e sulmuara ka pranuar tretman mjekësor. “Ankuesja femër kosovare raporton se është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj...
Kronika20 Shtator 2020
Një mjek ka raportuar në Polici se deri sa ishte në vendin e punës, është sulmuar nga i dyshuari mashkull kosovar. Rasti na ndodhur dje pasdite në Ferizaj, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me...
Kronika12 Shtator 2020
Mbrëmë pas mesnatës, është vandalizuar furra e një shqiptari në Bella Cërkvë, Vojvodinë. Mediat serbe thonë se sulmi ka ndodhur në furrën “Banat-Çolaku“, për çka, sipas portalit “Belocrkvanske novosti”, pronari i furrës, Lutfi Çollaku, është...
Kronika07 Shtator 2020
Janë arrestuar tre persona dje në Mitrovicë, pasi të njëjtit kanë sulmuar, fyer e kërcënuar personin zyrtar. Njëri prej të dyshuarve është arrestuar, ndërsa dy të tjerë janë shoqëruar në stacionin policor, njofton raporti 24...
Kronika25 Gusht 2020
Sërish raportohet për sulm ndaj zyrtarëve policorë. Sulm ndaj një polici është bërë në pasditen e së hënës. Nga Policia e Kosovës, kanë njoftuar se për këtë rast janë arrestuar dy meshkuj. E me vendim...
Kronika13 Gusht 2020
Një person është arrestuar mbrëmjen e kaluar në Pejë për sulm seksual ndaj një femre. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Rr. Nëna Terezë, Pejë 12.08.2020-22:53. Është arrestuar i dyshuari mashkull...
Kronika10 Gusht 2020
Një person ka raportuar se është sulmuar me mjet të fortë nga një i dyshuar në Prishtinë. Sipas raportit 24-orësh të policisë rasti ndodhi si pasojë e një çështje pronësore. Viktima që nga data e...
Bota/Rajoni03 Gusht 2020
Një ‘sërfiste’ nga Florida u sulmua nga një peshkaqen derisa po notonte në ujërat e kripura të detit. Sipas medieve të huaja, incidenti i 22 vjeçares ndodhi në New Smyrna Beach rreth orës 5 të...
Kronika31 Korrik 2020
Një femër në Ferizaj, është raportuar se është sulmuar seksualisht. Policia ka thënë se e njëjta pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore, teksa dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një person. I dyshuari është arrestuar...
Kronika22 Korrik 2020
Një person ka marrë lëndime trupore pasi një person tjetër e kishte sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 19:42, në Mitrovicë. Siç...
Lajme20 Korrik 2020
Këngëtarja kosovare Dua Lipa, së fundi ka publikuar një fotografi të flamurit “Autochthonous” me simbole kombëtare shqiptare. Në lidhje me këtë kanë reaguar serbët, me komente që nxisin urrejte ndaj shqiptarëve. Kryetari i AKR-së, Behgjet...
Kronika16 Korrik 2020
Dy zyrtarë policorë janë sulmuar fizikisht nga tre persona derisa po kryenin detyrën zyrtare në Gjakovë. Dy viktimat kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Ndërsa të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar...
Kronika15 Korrik 2020
Policia e Kosovës njofton se një person me Covid-19 nuk ka respektuar masën për vetizolim dhe i njëjti ka dalë në rrugë, raporton Front Online. Por kjo dalje atij i ka kushtuar rëndë. Ai është...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.