[wp-story]

Kronika

Sulmohet një vajzë nga vëllau dhe njerka

Sulmohet një vajzë nga vëllau dhe njerka
09:24 | 29 Shtator 2020

Një vajzë është sulmuar fizikisht nga vëlla i saj dhe njerka,transmeton Front Online

Sipas raportit të policisë e sulmuara ka pranuar tretman mjekësor.

“Ankuesja femër kosovare raporton se është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj i dyshuari mashkull kosovar dhe njerka e saj e dyshuara femër kosovare duke i shkaktuar lëndime trupore për te cilat lëndime i është ofruar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera