[wp-story]

Kronika

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj
12:10 | 31 Korrik 2020

Një femër në Ferizaj, është raportuar se është sulmuar seksualisht.

Policia ka thënë se e njëjta pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore, teksa dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një person.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Detaje tjera rreth këtij rasti nuk janë dhënë.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera