Kronika

Sulmohet një person me mjet të mprehtë në Mitrovicë

Sulmohet një person me mjet të mprehtë në Mitrovicë
13:10 | 22 Korrik 2020

Një person ka marrë lëndime trupore pasi një person tjetër e kishte sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 19:42, në Mitrovicë.

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera