×
Etiketë: skam
Kronika01 Tetor 2020
Bajram Tafolli, invalidi i luftës nga Prizreni thotë se nuk po përfiton pension. Ai ka thënë se është në gjendje të rëndë ekonomike dhe jetoj në shtëpinë e vëllait të tij dhe nuk ka të...
Lajme30 Shtator 2020
Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së, në zgjedhjet e fundit që janë mbajtur në Kosovë ka marrë vendim që kjo parti të mos futet në koalicion me partinë e Kadri Veselit (PDK). Por, vijat e kuqe...
Lajme26 Shtator 2020
Policia e EULEX-it dje ka zhvilluar një aksion brenda zyrave të Organizatës së Veteranëve të Luftës të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, me ç’rast janë arrestuar kryetari i OVL-së Hysni Gucati dhe nënkryetari Nasim Haradinaj. Sekretari...
Bota/Rajoni05 Shtator 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar edhe njëherë për marrëveshjen e djeshme në SHBA mes Kosovës dhe Serbisë. Me anë të një postimi në Facebook, Rama është shprehur se “të komunikosh me armikun nuk...
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka reaguar sërish për çështjen e detit me shtetin fqinj të Greqisë. Me një shënim të gjatë në faqen zyrtare në “Facebook”, shefi i ekzekutivit ka hedhur poshtë çdo pretendim...
Lajme24 Gusht 2020
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se ende është herët të flitet për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Në një intervistë për klankosova.tv për këtë temë që është aktualizuar së fundmi, ai...
Lajme15 Gusht 2020
Nënkryetari i OVL UÇK’së, Nasim Haradinaj në një intervistë për emisionin “SONTE” në T7, ka treguar se i ka pasur në qejf gjithmonë librat. Ai rrëfen se si prindërit e tij e kanë kshilluar që...
Lajme16 Korrik 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, ka folur për medie pas përfundimit të intervistimit në Zyrën e Prokurorit Special në Hagë. “Sapo përfundova dëshminë në dhomat e specializuara. Më vjen mirë që për katër ditë me...
Lajme15 Korrik 2020
Një nga tetë pacientët e prekur me koronavirus, i shtrirë në Spitalin Rajonal të Vushtrrisë, ka thënë se personalisht nuk ka besuar se ky virus ekziston derisa është infektuar. Në një prononcim për Klan Kosova,...
Lajme29 Qershor 2020
Sot gjatë ditës në disa media është raportuar se kryeparlamentrja Vjosa Osmani ka kërkuar mbrojtje nga KFOR’i si dhe ka lajmëruar ambasadorët se deptetët e Kuvendit po tentojnë zhbërjen e Gjykatës Speciale. Nga kabineti i...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.