Lajme

Nasimi: S’kam mujt me flejt pa i lexu 50 faqe, sidomos Sterjo Spassen

Nasimi: S’kam mujt me flejt pa i lexu 50 faqe, sidomos Sterjo Spassen
16:49 | 15 Gusht 2020

Nënkryetari i OVL UÇK’së, Nasim Haradinaj në një intervistë për emisionin “SONTE” në T7, ka treguar se i ka pasur në qejf gjithmonë librat.

Ai rrëfen se si prindërit e tij e kanë kshilluar që të lexoj sa më shumë libra. “Përpara nuk kam mujt me flejt pa i lexu së paku 50 faqe”, thotë Haradinaj.

Po ashtu nënkryetari i OVL UÇK’së tregon se si shkrimtari i tij i preferuar ka qenë Sterjo Spasse, sidomos vepra e tij “Pse”.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera