×
Etiketë: shqiptuan
Lajme30 Shtator 2020
24-orëshi i fundit në Kosovë: Ndodhën 89 aksidente e u shqiptuan një mijë gjoba Brenda 24 orëve të fundit në vend kanë ndodhur 89 aksidente, prej të cilave 43 kanë përfunduar me persona të lënduar....
Lajme28 Shtator 2020
Për 24 orë në Kosovë kanë ndodhur 30 aksidente, prej të cilave 16 kanë përfunduar me persona të lënduar. Ndërsa, 14 aksidente kanë përfunduar me dëme materiale. Policia njofton se për shkelësit e rregullave të...
Lajme23 Shtator 2020
Policia e Kosovës nuk po i kursen qytetarët që nuk po i respektojnë masat kundër përhapjes së koronavirusit. Drejtori i Policisë, Rashit Qalaj ka thënë për Express se vetëm dje, nga ora 07:00 deri në...
Kronika02 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar në statistikat e përgjithshme, se në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1712 gjoba trafiku, për shkelësit e rregullave në komunikacion. Ndërsa është bërë e ditur se janë shënuar gjithsej...
Lajme03 Gusht 2020
Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren bashkë me inspektorët komunal dhe inspektorët sanitar nga Agjencia e Veterinës dhe Ushqimit kanë mbyllyr dy lokale afariste dhe kanë shqiptuar gjashtë dënime për mosrespektim të masave mbrojtëse kundër...
Kronika17 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar në mbarë vendin 1 mijë e 67 gjoba trafiku për të gjithë shkelësit e rregullave në trafik. Ndërsa gjatë 24 orëve të...
Kronika14 Korrik 2020
Dje në vendin tonë kanë ndodhur 40 aksidente, prej të cilave 14 kanë përfunduar me persona të lënduar. Policia njofton se për shkelësit e rregullave të trafikut janë shqiptuar 941 gjoba. Po ashtu, policia njofton...
Kronika10 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar në raportin e saj 24 orësh se janë shënuar 41 aksidente trafiku, prej tyre 16 me të lënduar dhe 25 me dëme materiale. Po ashtu Policia ka njoftuar se janë...
Kronika07 Korrik 2020
Gjatë ditës së hënë në vendin tonë kanë ndodhur 43 aksidente, prej të cilave 24 kanë përfunduar me persona të lënduar. Policia njofton se për shkelësit e rregullave të trafikut janë shqiptuar 1.186 gjoba. Po...
Lajme22 Qershor 2020
35 aksidente janë shkaktuar në 24 orëshin e fundit në vend. 16 nga këto aksidente ishin me të lënduar, kurse 19 të tjerë me dëme materiale. Gjatë kësaj kohe, Policia e Kosovës ka shqiptuar 972...
Kronika18 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se për 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 184 gjoba trafiku, ndërsa janë shënuar 40 aksidente. Prej tyre 22 kanë qenë aksidente trafiku me të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.