×
Etiketë: shërohet
Lajme16 Shtator 2020
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Fetah Rudi, është shëruar plotësisht nga koronavirusi. Në një postim në Facebook, Rudi ka bërë të ditur se pas 21 ditësh sa ishte i infektuar dhe 16 ditësh qëndrimi...
Lajme14 Shtator 2020
Pak ditë pas kthimit nga Turqia për në Kosovë, ku edhe qëndroi për disa muaj në trajtim, polici i Kosovës, Artur Mrasori u takua me mjekun e syve, Florim Zejnullahun që kishte intervenuar pas lëndimit...
Lajme03 Shtator 2020
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Andin Hoti është shëruar nga coronavirusi. Hoti ka thënë se pas dy javësh betejë të rëndë me virusin COVID-19, tashmë është shëruar plotësisht. Deputeti i PDK-së,...
Lajme02 Shtator 2020
Ish-deputeti i PDK-së, Andin Hoti, ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook lajmin se është shëruar nga Koronavirusi. Ai ka falenderuar mjekët për kujdesin që i kanë bërë gjatë kësaj periudhe dhe ka theksuar...
Lajme01 Shtator 2020
Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka mposhtur virusin COVID-19, me të cilin ishte infektuar javë më parë. Tahiri ka njoftuar se nga nesër do t’i kthehet punës dhe obligimeve në Komunës. Në një postim në...
Lajme24 Gusht 2020
Ushtruesi i detyrës së kryetarit të komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari, është shëruar nga koronavirusi. Rudari nëpërmjet rrjetit social Facebook ka thënë se nga nesër do të kthehet në punë, pasi ndjehet mirë me shëndet....
Lajme19 Gusht 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, tashmë është shëruar nga COVID-19. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi këshilltari i tij, Xhavit Beqiri, i cili deklaroi se Hoti dje e ka marr rezultatin e ritestimit në të cilin...
Bota/Rajoni13 Gusht 2020
Ushtruesi i detyrës kryetar i BFI-së Shaqir Fetahu, është shëruar nga sëmundja COVID-19. Këtë nëpërmjet një njoftimi në Facebook e ka bërë të ditur vetë ai, ku thotë se ka rezultuar negativ në dy testet...
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, është shëruar nga koronavirusi. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, pas dy javësh është shëruar nga koronavirusi. Këtë e ka bërë të ditur vetë Veliaj përmes një postimi në...
Lajme09 Gusht 2020
Isa Mustafa nuk po sheh rrezik të prishjes së koalicionit pasi kanë plasur akuzat publike ndërmjet zyrtarëve të LDK’së e AAK’së në Qeveri. Po paralajmëron takim me Shefin e AAK’së posa të shërohet Kryeministri nga...
Lajme08 Gusht 2020
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Bulliqi ka thënë se nga sot mund të vazhdoj me punën dhe angazhimet...
Lajme06 Gusht 2020
Është shëruar nga koronavirusi, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli.Kjo u bë e ditur në një njoftim të PDK-së.Aty thuhet se Veseli i ka falenderuar qytetarët, anëtarët e Partisë Demokratike të Kosovës dhe...
Lajme04 Gusht 2020
Komandanti i Njësive Speciale të Policisë së Kosovës, Amir Gërguri është shëruar nga COVID-19.Lajmin për shërimin e tij e ka bërë të ditur vet Gërguri duke falënderuar me këtë rast në mënyrë të vecantë, mjekët...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.