Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Deputeti i VV-së shërohet nga COVID-19

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19.

  Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Bulliqi ka thënë se nga sot mund të vazhdoj me punën dhe angazhimet që i ka lënë në gjysmë shkaku i kësaj sëmundje.

  “Dua të ju informoj se tanimë unë e kalova sfidën me virusin Covid-19 dhe sipas rekomandimeve të IKSHP-së që nga sot mund të vazhdoj punën dhe angazhimet e mia aty ku i kam lënë”, ka shkruar Bulliqi.

  Ai ka falenderuar të gjithë ata që i kanë uruar shërim të shpejtë.

  “Ju falënderoj të gjithë juve familjarë, miq dhe kolegë, që qëndruat pranë meje gjatë këtyre ditëve, duke më uruar shërim të shpejtë, mbështetje dhe kurajo që këto ditë të vështira t’i kaloj sa më lehtë”, ka shkruar ai.

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa
  Nga Rubrika
  Lajme25 Mars 2023
  Në vendin në të cilin zakonisht shërbehet buka, tash ulen për të ngrënë iftar. Edhe brenda Qendrës Korrektuese për gra në Lipjan,...
  Lajme25 Mars 2023
  Kosova përgjatë këtyre tri viteve u përball me një pandemi që pati shtrirje globale, atë të Covid 19. E së fundmi nje...
  Lajme25 Mars 2023
  Ministria e Drejtësisë ka njoftuar për një shpërthim zjarri në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore. Përmes një njoftimi në Facebook, ministria...
  Të tjera
  Vip25 Mars 2023
  Vëllai i Madh ka futur një Zarf të Kuq brenda shtëpisë ditën e sotme. Përmbajtja e tij është lexuar gjatë ‘Prime-t’, ku...
  Lajme25 Mars 2023
  Juristi Albert Krasniqi, ka komentuar qeverisjen 2- vjeçare të kryeministrit Kurti. Me anë të një postimi në Facebook, Krasniqi ka thënë se...
  Lajme25 Mars 2023
  Nga 3800 produkte medicinale sa janë të regjistruara në vend, aktualisht diku mbi 60 përqind e tyre janë nga vendet e Bashkimit...
  Lajme25 Mars 2023
  Anëtari i PSD-së, Nol Nushi ka reaguar pas protestës së mbajtur sot nga partia e tij kundër marrëveshjes së Ohrit. Nushi përmes...
  Lajme25 Mars 2023
  Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Podujevë, gjegjësisht te vendi i njohur si Tuneli i Parë....
  Lajme25 Mars 2023
  AVONET ka shprehur shqetësimin për deklaratat e sotshme të Ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, në lidhje me vendimin e Gjykatës Kushtetuese të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.