×
Etiketë: mickoski
Bota/Rajoni13 Shtator 2020
Kryeministri dhe kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev ka reaguar në lidhje me paralajmërimin e protestës për ditën e martë për figurën e Goce Dollçevit që e bëri të ditur kreu i OBRM-PDUKM*së, Hristijan Mickoski. “Dellçev...
Bota/Rajoni13 Shtator 2020
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski sot pasdite bëri të ditur se të martën do të ketë protestë të re në ora 18:30. Protesta do të fillojë nga Ministria e Drejtësisë dhe do të vazhdojë përmes...
Bota/Rajoni08 Shtator 2020
Kryetari i OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski, nëpërmjet një telegrami ka uruar pavarësinë e Maqedonisë së Veriut. Ai thotë se gjatë 29 viteve të fundit, shteti ka pasur tundime, ngritje dhe ulje. Mickoski gjithashtu thekson se fillimet...
Bota/Rajoni31 Gusht 2020
Kryetari i OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski, sot në konferencë për shtyp ju ka bërë thirrje iniciatorëve që kërkojnë kongres të jashtëzakonshëm për largimin e tij, që të bashkohen dhe së bashku ta fitojnë LSDM-në dhe Zoran...
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Hristijan Mickovski nuk duhet të jetë i privilegjuar para Ljupço Georgievski dhe Nikolla Gruevski që dhanë dorëheqjen pas humbjes së tyre të parë, i rekomandojnë të OBRM-PDUKM-së, nga komiteti i iniciativës. Për të shmangur përçarjet...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.