×
Etiketë: lënduar
Ekonomi03 Gusht 2020
Nga rreth 180 mijë aksidente trafiku të regjistruara përgjatë viteve 2010-2019 në Republikën e Kosovës, mbi 53 mijë kanë qenë më lëndime, ka raportuar "iSIGURIME". Sipas një raporti të përbashkët të Ministrisë së Infrastrukturës dhe...
Bota/Rajoni01 Gusht 2020
Të paktën dy persona janë konfirmuar të vdekur, ndërsa më shumë se 37 të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti hekurudhor në Portugali. Një tren i shpejtësisë së lartë është përplasur me një...
Kronika29 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 39 aksidente. Sipas të dhënave të publikuar një person ka vdekur si pasojë e aksidentit. 14 persona janë lënduar në...
Lajme27 Korrik 2020
Si pasojë e një aksidenti të ndodhur rreth orës 13:30 në Sllatinë janë lënduar tre persona. Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha bëri të ditur se në aksident ishin të përfshira një automjet, një...
Kronika27 Korrik 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në Sllatinë. Si pasojë e këtij aksidenti ka edhe të lënduar, teksa në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente. Duhet përkujtuar se edhe mbrëmë pati...
Bota/Rajoni22 Korrik 2020
Katërmbëdhjetë persona kanë marrë lëndime dhe janë hospitalizuar, pas sulmit me armë në një funeral në Chicago të martën pasdite, shkruan CNN. Gjendja e tyre shëndetësore ende është e panjohur, ka thënë Eric Arter nga...
Kronika20 Korrik 2020
Një person ka raportuar në policinë e Gjakovës se të dielën rreth orës 12 e 30 minuta, shtëpia e tij në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri. Zjarri është lokalizuar, ndërsa në vendin e...
Lajme20 Korrik 2020
Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike ka njoftuar se të dielën ka ndodhur një aksident në mes dy paragllajdëve, të cilët janë përplasur gjatë kohës së aterrimit. Si pasojë e këtij aksidenti, një...
Bota/Rajoni19 Korrik 2020
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në mesnatën e së dielës në rrugën e banjës në Tetovë. Një makinë me katër pasagjeër ka humbur kontrollin dhe ka rëne disa metra poshtë në perrua me ç’rast njeri...
Kronika18 Korrik 2020
Një person është vrarë dhe një ka mbetur i plagosur nga një përleshje me armë zjarri që ka ndodhur para pak minutash në fshatin Repë të Komunës së Podujevës. Rastin  e ka konfirmuar zëdhënësi i...
Kronika17 Korrik 2020
Të enjten rreth orës 20:00 ka ndodhur një aksident trafiku në Viti. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar katër persona të cilët janë liruar pas marrjes së tretmanit mjekësor.
Lajme15 Korrik 2020
Një person ka mbetur i lënduar në një aksident trafiku i cili ka ndodhur para pak çastesh në rrugën e aeroportit konkretisht në fshatin Sllatinë. Në aksident janë përfshirë një kamion si dhe një veturë....
Bota/Rajoni15 Korrik 2020
Një person ka vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar pas përplasjes së dytë fatale të trenave këtë muaj në Republikën Çeke. Një tren udhëtarësh u përplas me një tren mallrash afër qytetit Cesky Brod,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.