Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Aksident tragjik: Një i vdekur dhe tre të lënduar

  FrontOnline
  19 Korrik 2020

  Një ngjarje tragjike ka ndodhur në mesnatën e së dielës në rrugën e banjës në Tetovë.

  Një makinë me katër pasagjeër ka humbur kontrollin dhe ka rëne disa metra poshtë në perrua me ç’rast njeri nga pasagjerët, grua, mosha e të ciles ende nuk dihet, ka ndërruar jetë në vendngjarje.

  Tre persona të tjerë me urgjencë i janë drejtuar Spitalit Klinik të Tetovës.

  Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, prokurori kujdestar si dhe zjarrfikësit.Rruga për në Banjen e Tetovës është bllokuar dhe po bëhen hetime për rastin në fjalë, raporton Alsat-M.

  Banori apo banorja i/e radhës në BBVK vjen nga Tirana, por kush është ai/ajo?
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, i cili është në shënjestër të protestave në Beograd, nuk është dukur kurrë më i humbur sesa kur...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Ish-kryeministri britanik Boris Johnson do të japë dorëheqje nga pozita e deputetit me efekt të menjëhershëm pas marrjes së raportit “Partygate”. Raporti...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Rrogozhinës, ku drejtuesi i një mjeti ka aksidentuar dy fëmijë dhe më pas...
  Të tjera
  Lajme09 Qershor 2023
  Mbrëmjen e së enjtes Tregu i Gjelbër në Prishtinë u kaplua nga zjarri. Vendi shumëngjyrësh ku ekspozoheshin shumë produkte, u bë shkrumb...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Rrogozhinës, ku drejtuesi i një mjeti ka aksidentuar dy fëmijë dhe më pas...
  Lajme09 Qershor 2023
  Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Brod të Shtërpcës, ku janë lënduar dy persona. Këtë për Front Online e ka konfirmuar...
  Lajme09 Qershor 2023
  Kryetari i Zveçanit, Ilir Peci, tash e dy javë pozitën e tij po e ushtron nga zyra e gjendjes civile në fshatin...
  Lajme09 Qershor 2023
  KEDS ka njoftuar se gjatë ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa qytete të Kosovës. Në njoftimin...
  Lajme09 Qershor 2023
  Ish kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka deklaruar se ka dy vite që vendi po përballet me krizë ekonomike, edhe si pasojë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.