×
Etiketë: lënduar
Kronika02 Shtator 2020
Një person nga Mitrovica ka sulmuar dy të tjerë dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes Policia ka njoftuar se njëri prej viktimave është duke u mjekuar, ndërkaq tjetri është liruar në shërim shtëpiak. “Është...
Lajme02 Shtator 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e mbrëmjes në të cilin ishte përfshirë një veturë me targa të Maqedonisë së Veriut. Zjarrfikësit e komunës së Vitisë kanë publikuar disa foto dhe një video në...
Lajme01 Shtator 2020
Një përlëshje fizike ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Mitrovicë. Mësohet se një grup janë rrahur mes vete me mjete të forta, derisa ka edhe të lënduar. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar edhe...
Bota/Rajoni31 Gusht 2020
Policia dhe mediet lokale në Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan se një persona është vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur në dy shpërthime në Abu Dabi. Mediet lokale raportuan se një person vdiq nga...
Lajme29 Gusht 2020
Një bombolë gazi ka shpërthyer sot në një banesë private në komunën e Istogut. Si pasojë e shpërthimit, dyshohet se tre persona janë lënduar. Policia e Kosovës dhe zjarrëfiksit kanë dalë në vendin e ngjarjes,...
Lajme24 Gusht 2020
Dy persona kanë mbetur të lëndua nga aksidenti që ndodhi sot në rrugën “Haradin Bajrami” në Lipjan. Në këtë aksident të përfshira kanë qenë dy automjete. Zëdhënësja e Policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti...
Lajme23 Gusht 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur te Mensa e Studentëve në Prishtinë. Te udhëkryqi i njohur si te “Mensa e Studentëve” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku. Sipas fotografive që kanë dërguar lexues , policia...
Kronika22 Gusht 2020
Gjashtë persona kanë marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 17:05 në fshatin Shupkovc të Mitrovicës. Siç thuhet tutje në raport,...
Kronika20 Gusht 2020
Shtatë persona janë lënduar në aksidentin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”. Lajmin e ka konfirmuar Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës. Kelani ka thënë se aksidenti ka ndodhur në zonën e Malishevës në...
Lajme11 Gusht 2020
Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 36 aksidente trafiku. Prej tyre 16 kanë përfunduar me të lënduar e fatmirësisht asnjë me fatalitet. Në po të njëjtën periudhë kohore Policia ka shqiptuar 1408...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Një shpërthim u raportua të hënën në Baltimore të SHBA-së, duke lënë të vdekur një persona dhe katër të tjerë të lënduar, thonë autoritetet. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet e ditur se një...
Kronika10 Gusht 2020
Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 26 aksidente trafiku, prej tyre 12 me të lënduar, ka njoftuar Policia e Kosovës. Po ashtu janë shqiptuar 1057 gjoba trafiku, janë arrestuar 32 persona, 22...
Bota/Rajoni04 Gusht 2020
Një shpërthim i madh në kryeqytetin e Libanit, Bejrut, ka vrarë të paktën 27 njerëz dhe plagosur më shumë se 2.500 të tjerë, thotë ministri i shëndetësisë. Ende nuk është e qartë se çfarë shkaktoi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.