×
 • Kronika
 • Kronika

  Në 24 orët e fundit në Kosovë 26 aksidente trafiku, 12 prej tyre me të lënduar

  FrontOnline
  10 Gusht 2020

  Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 26 aksidente trafiku, prej tyre 12 me të lënduar, ka njoftuar Policia e Kosovës.

  Po ashtu janë shqiptuar 1057 gjoba trafiku, janë arrestuar 32 persona, 22 prej tyre janë dërguar në mbajtje.

  KEDS: Erërat dhe reshjet e borës shkaktojnë dëme në rrjetin elektrik, disa zona mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika09 Dhjetor 2023
  Një person është arrestuar nga Policia në fshatin Leshan të Suharekës. I njëjti dyshohet se ka gjuajtur me armë zjarri në një...
  Kronika09 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë. Të njëjtit i janë gjetur dhe konfiskuar konfiskuar katër qese te...
  Kronika09 Dhjetor 2023
  Të shtëna me armë zjarri raportohet të ketë pasur ditën e premte në Prishtinë. Një person ka raportuar në polici, se derisa...
  Të tjera
  Lajme09 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, në vazhdën e takimeve me degë, ka takuar sot strukturën e asaj...
  Lajme09 Dhjetor 2023
  Vrasja mizore e Liridona Admeajt, krim ky që tronditi vendin para disa javësh po vazhdon të hetohet, ndërkohë që pistat po zgjerohen...
  Bota/Rajoni09 Dhjetor 2023
  Kryeministri Edi Rama përmes një reagimi në rrjetet sociale përshëndeti mbrëmjen e sotme kongresin e SDP që po zhvillohet në Berlin. Ndërsa...
  Bota/Rajoni09 Dhjetor 2023
  Edhe Vladimir Radivojeviq i njohur si  “Mami” është në Listën e Interpolit së bashku me Milan Radoiçiqi dhe disa të tjerë në...
  Lajme09 Dhjetor 2023
  Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, të dyshuar për vrasjen e Liridona Ademajt, në emisionin Kojshia Show, e ka konfirmuar se ka...
  Bota/Rajoni09 Dhjetor 2023
  Shtatë persona, dy nga Ohri dhe pesë nga Shkupi, dy prej të cilëve të mitur, janë helmuar nga klori në pishinë të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.