Lajme

Shpërthen bombola e gazit në Istog, dyshohet për tre të lënduar

Shpërthen bombola e gazit në Istog, dyshohet për tre të lënduar
18:54 | 29 Gusht 2020

Një bombolë gazi ka shpërthyer sot në një banesë private në komunën e Istogut.

Si pasojë e shpërthimit, dyshohet se tre persona janë lënduar.

Policia e Kosovës dhe zjarrëfiksit kanë dalë në vendin e ngjarjes, shkruan IndeksOnline.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera