Lajme

Një person i lënduar në një aksident trafiku në Sllatinë

Një person i lënduar në një aksident trafiku në Sllatinë
10:50 | 15 Korrik 2020

Një person ka mbetur i lënduar në një aksident trafiku i cili ka ndodhur para pak çastesh në rrugën e aeroportit konkretisht në fshatin Sllatinë.

Në aksident janë përfshirë një kamion si dhe një veturë.

Në pamjet e dërguara nga lexues të Front Online, personi që ka marrë lëndime shihet i shtrirë në rrugë, derisa policia e Kosovës ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Front Online do të ju mbajë të informuar për këtë aksident.

Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€

Të tjera