×
Etiketë: koronavirus
Lajme15 Qershor 2020
Rezultati në testimin e COVID 19 është NEGATIV.Pra, nuk jam infektuar me koronavirus (Covid-19).Faleminderit të gjithëve për interesimin! Duhet ta pranoj: jam zënë në befasi se sa mikun e dashamirin e paskam.Një falenderim i veçantë...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
162 raste të reja me virus korona, nga gjithsej 778 testime janë shënuar në 24 orët e fundit. Kurba e të infektuarve sot është 20.8%. Numri më i madh i personave të prekur nga COVID-19,...
Bota/Rajoni14 Qershor 2020
Fatos Nano, bashkëshortja e tij Xhoana dhe djali i tyre i janë nënshtruar ditën e djeshme testit për koronavirusin.Abcnews.al mëson se përgjigjet për të tre ata kanë rezultuar të jetë negative. Nuk dihet se përse...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.