[wp-story]

Bota/Rajoni

Dalin përgjigjet e testit për koronavirus për Fatos Nanon dhe familjes së tij

Dalin përgjigjet e testit për koronavirus për Fatos Nanon dhe familjes së tij
15:22 | 14 Qershor 2020

Fatos Nano, bashkëshortja e tij Xhoana dhe djali i tyre i janë nënshtruar ditën e djeshme testit për koronavirusin.Abcnews.al mëson se përgjigjet për të tre ata kanë rezultuar të jetë negative.
Nuk dihet se përse familja Nano ka bërë testet për Covid-19, nëse kanë pasur simptoma apo kanë qenë në kontakt me persona të infektuar apo të dyshuar si të infektuar. Kujtojmë këtu se nga fusha e politikës deri më tani, dihet që me koronavirusin është infektuar deputeti Adriatik Alimadhi.

Pasi konfirmoi vetë se ishte i infektuar, Alimadhi pati një udhëtim jo fort të lehtë nga Infektivi tek “Shefqet Ndroqi” ndërsa tashmë është duke u rikuperuar në shtëpi. Po ashtu, me koronavirus u infektua edhe djali i deputetes së Partisë Socialiste, Antoneta Dhima. Deputetja njoftoi më 1 prill se i biri ishte më në fund i shëruar nga koronavirusi. /abcnews.al/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera