×
Etiketë: infektua
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Të shtunën në Schattdorf u mbajt një dasmë, në të cilën morën pjesë 131 persona. Të hënën, dasmorët morën lajmin se duhet të karantinohen pasi një nga mysafirët e dasmës ka rezultuar pozitiv me koronavirus....
Vip08 Shtator 2020
Bruce Williamson , lideri i grupit Temptations, ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Bruce vdiq të dielën në mbrëmje në shtëpinë e tij në Vegas pasi u infektua me COVID-19. Djali i Williamson postoi një homazh...
Bota/Rajoni08 Gusht 2020
Në mesin e muajit korrik, Vietnami kishte mposhtur pandeminë globale të quajtur COVID-19. Asnjë vdekje e raportuar dhe mbi tre muaj pa ndonjë rast të të infektuarve në vend. Tifozët kishin mbushur shkallët e stadiumit...
Lajme15 Korrik 2020
Neuropsikiatria Valbona Tafilaj, ka treguar për fazën e saj të shërimit pasi ishte njëra ndër personat e parë që ishte e prekur me virusin COVID-19, në Kosovë. Tafilaj tha se në momentin e parë që...
Bota/Rajoni14 Korrik 2020
Është shënuar rasti i parë i prekur me koronavirus në Devoll. Top Channel mëson se i infektuari është një 60-vjeçar nga fshati Baban. I prekuri është kontaminuar me virusin Covid-19 në Tiranë. Ndërkohë gjatë 24...
Bota/Rajoni02 Korrik 2020
Ahmad Ayyad është një atlet që përpara pak kohësh ishte me trup të stërvitur, me muskuj dhe gëzonte shëndet të plotë. Por gjendja e tij fizike ndryshoi tërësisht pasi u infektua me koronavirusin Covid-19. 40-vjeçari...
Lajme29 Qershor 2020
Janë bërë 15 ditë prej kur kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, kishte rezultuar pozitiv në testimin për COVID-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, po konsideron se Kastrati është shëruar, ndonëse nuk...
Lajme17 Qershor 2020
Në Klinikën Endokrinologjike, të premtën një infermiere rezultoi pozitive me COVID-19, shkruan Front Online. Menjëherë pas këtij rasti, u testuan pjesa tjetër e stafit të kësaj klinike, por që të gjithë dolën se nuk ishin...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.