Gjuha:
×
Etiketë: frymë
Front TV22 Shtator 2020
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti dhe ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, kanë vizituar sot ambientet e QKUK-së ku u takuan me ushtruesin e detyrës së drejtorit të SHSKUK-së, Valbon Krasniqin. Zemaj tha se do të...
Bota/Rajoni07 Shtator 2020
Demonstratat në SHBA kundër dhunës policore kanë vërshuar këtë vit pas vdekjes së George Floyd, Breonna Taylor, Tamir Rice, Eric Garner, dhe ditëve të fundit pas plagosjes së Jacob Blake. Sipas medieve të huaja, afro-amerikani Blake...
Lajme05 Korrik 2020
Nesim Maxhuni, përmes një postimi në Facebook, ka treguar për nënën e tij, e cila është në gjendje të rëndë, pasi doli pozitiv me COVID-19. Ai tha se fillimisht ishte pranuar në spital, pasi kishin...
Lajme04 Korrik 2020
Nesim Maxhuni, përmes një postimi në Facebook, ka treguar për nënën e tij, e cila është në gjendje të rëndë, pasi doli pozitiv me COVID-19. Ai tha se fillimisht ishte pranuar në spital, pasi kishin...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Italia shënon sot bilancin e saj më të ulët qysh nga 28 shkurti, me 6 viktima dhe 126 raste të reja me COVID-19. Bilanci shënon ulje të konsiderueshme edhe me ditën e djeshme, ku viktimat...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Shqipëria vijon të mbetet vendi më i varfër i Europës, me të ardhurat dhe konsumin më të ulët për frymë. Sipas të dhënave të publikuara sot nga Eurostat për vitin 2019, shqiptarët kishin të ardhura...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.