×
Etiketë: dasma
Vip13 Shtator 2020
Është publikuar një imazh i këndshëm nga dasma e Amit dhe Ermalit. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë festuan përvjetorin e dhjetë të martesës së tyre. Çifti festuan në një darkë romantike, në...
Bota/Rajoni04 Gusht 2020
Ushtronte aktivitetin në kundërshtim me masat antiCovid të marra, gjobitet një tjetër lokal dasmash në Kurbin. Policia e Kurbinit ka gjobitur një lokal dasmash pasi ushtronte aktivitetin në kundërshtim me Aktin Normativ. Për këtë subjekt,...
Vip03 Gusht 2020
Këngëtari i mirënjohur shqiptar ka për të thënë diçka pas artikujve të fundit të portaleve. Ditë më parë në disa media po qarkullonin disa artikuj ku citohej Dani të ketë thënë “Nuk shkoj në dasma...
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar në shtetin Kaduna të Nigerisë Veriore, ku disa persona të armatosur kanë vrarë 18 të ftuar në një dasmë. “Sulmuesit vranë 18 vetë në dasmë dhe plagosën 30 të...
Bota/Rajoni04 Korrik 2020
Çiftet e lumtura kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre sot, pasi dasmat lejohen për herë të parë, pas 3-muajsh që ishin ndaluar për shkak të Covid-19. Në ceremoni mund të jenë vetëm 30 të...
Lajme16 Qershor 2020
Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka reaguar pas konfirmimit të 129 rasteve të reja me COVID-19. Ai ka ironizuar duke thënë se “Mos u ndalni, organizoni prova për...
Lajme15 Qershor 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se Qeveria Hoti nuk i ka lehtësuar masat ndaj koronavirusit. Por, ai ka folur për lirimin e masave në gastronomi. Zemaj ka thënë se kjo veprimtari ngjan me...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Babai i nuses i prekur me koronavirus infekton 76 të ftuar, dasma kthehet në rast studimi. Një vatër e nxehtë koronavirusi, shpërtheu gjatë një martese, e cila u kthye në rast studimi, pasi shpresohet se...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.