Vip

Fotografi e rrallë nga dasma e Amit dhe Ermalit, 10 vite më parë

Fotografi e rrallë nga dasma e Amit dhe Ermalit, 10 vite më parë
17:33 | 13 Shtator 2020

Është publikuar një imazh i këndshëm nga dasma e Amit dhe Ermalit.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë festuan përvjetorin e dhjetë të martesës së tyre.

Çifti festuan në një darkë romantike, në një ambient të dekoruar me shumë shije, teksa nuk munguan as dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, ishte Ami ajo e cila postoi një fotografi të rrallë nga dasma, ku dyshja dukesjin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Vazhdojme pak me dasmen 09.09.2010”, ka shkruar ajo sipër imazhit të ëmbël.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera