Gjuha:
×
Etiketë: besa
Bota/Rajoni14 Shtator 2020
Ish-ministrja e Arsimit në shtetin e Shqipërisë, Besa Shahini, ka dhënë dorëheqje nga posti që e ushtronte, shkruan Front Online. Pas dorëheqjes, ajo ka bërë publike disa nga arsyet që sipas saj e çuan deri...
Bota/Rajoni14 Shtator 2020
Evis Kushi do të jetë ministrja e re Arsimit. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama në një komunikim direkt dhe bisedim me ministren aktuale Shahini dhe pasuesen e saj. Kryeministri Edi Rama...
Sport01 Shtator 2020
Besa Famgas do të udhëtojë në Bosnjë-Hercegovinë për të luajtur njërën ndeshje të raundit të dytë të Kupës Evropiane (European Cup). Klubi pejan përballë do të ketë klubin Bosna Visoko. Shorti është tërhequr të martën...
Lajme03 Gusht 2020
Deputetja e LDK-së, Besa Gaxheri thotë se buxheti duhet menaxhuar mirë dhe nuk ka hapësirë për maska falas. Gaxheri në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se të gjitha shtetet kanë...
Bota/Rajoni25 Korrik 2020
Nikolin Zefi jeton me peshën e dy lloj ligjeve, jo vetëm ligjet e shkruara që rëndojnë mbi të gjithë, por edhe një lloj ligji tjetër, atë të kanunit. Atij i kanë dërguar mesazh sipas zakonit...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sportit, Besa Shahini ka ndarë në Facebook-un e saj surprizën e veçantë që ka marrë ditën e sotme. Shahini është befasuar nga dy mbesat e saj, Vesa dhe Verina të...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Ministrja e Arsimit në Republikën e Shqipërisë, Besa Shahini, ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës nga Gjykata Speciale, për presidentin Hashim Thaçi dhe kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli. Në një shkrim në rrjete sociale, Shahini...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.