Bota/Rajoni

Ministrja Besa Shahini befasohet nga dy mysafiret speciale në zyrën e saj

Ministrja Besa Shahini befasohet nga dy mysafiret speciale në zyrën e saj
21:38 | 07 Korrik 2020

Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sportit, Besa Shahini ka ndarë në Facebook-un e saj surprizën e veçantë që ka marrë ditën e sotme. Shahini është befasuar nga dy mbesat e saj, Vesa dhe Verina të cilat kanë ardhur nga Prishtina për ta vizituar atë.
“Vesa dhe Verina (mbesat ?) më befasuan me vizitën e tyre nga Prishtina.”- shkruan Ministrja Shahini në facebook

Postimi i plotë:

https://www.facebook.com/shahinibesa/photos/a.1980487165541720/2616701961920234/?type=3&theater

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera