×
Etiketë: behgjet
Lajme12 Shtator 2020
Deputeti i Kuvendit nga radhët e AKR’së, Behgjet Pacolli është shprehur kundër rrëzimit të qeverisë dhe ka kërkuar që të ruhen raportet me ShBA’të. Këto qëndrime i bërë të ditura në një editorial dërguar Gazetës...
Lajme30 Gusht 2020
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka njoftuar se sot i është realizuar një bust i tij në qytetin e Sarandës. Pacolli e ka quajtur nder të madhe mbase kjo dhuratë i është bërë në ditën...
Lajme21 Gusht 2020
Liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj i vështirësohet edhe më shumë rruga drejt Presidencës. Kjo për shkak se edhe lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli po synon rikthimin në postin ku e ushtroi për disa javë vite...
Lajme20 Gusht 2020
Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka përcjellë një mesazh virtual për të gjithë ndjekësit e tij në rrjete sociale. Ndërsa ka ndarë një imazh ku shihet i shoqëruar nga Aziz Agushi, një...
Lajme11 Gusht 2020
Deputeti i AKR’së, Behgjet Pacolli, është shprehur i pakënaqur që deklarimi i pasurisë së tij po qarkullon nëpër medie. Ai thotë se në kohë pandemie dhe krize financiare nuk na duhet të tregojmë se çfarë...
Front TV30 Qershor 2020
Ka filluar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacolli, raporton Front Online. Kryeministri Rama në këtë takim është shoqëruar nga ministri i Punëve të Jashtme, Genc Cakaj dhe ambasadori...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli i ka bërë thirrje publike presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta për të mbledhur në një tryezë faktorin shqiptar. “Ideja ime ishte se një fotografi e krerëve shqiptarë në...
Lajme23 Qershor 2020
Behgjet Pacolli sa ka mbajtur pozita drejtuese shtetërore udhëtimet e tij, edhe ato zyrtare i ka kryer me avionin e tij personal. Por fluturakja e tij shpesh ka qenë në shërbim edhe të zyrtarëve të...
Lajme19 Qershor 2020
Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se ka ngritur aktakuzë kundër E.H, pasi që i njëjti duke u prezantuar si bashkëpunëtor dhe person me ndikim te prokurorët e specializuar të Gjykatës Speciale në Hagë, kishte...
Kronika19 Qershor 2020
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë ndaj të pandehurit E.H pasi që dyshohet se kishte shantazhuar kreun e Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, se do ta shpëtojë nga Gjykata Speciale...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.