×
Etiketë: 66
Lajme25 Gusht 2020
Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 66 pacientë me COVID-19. Nga spitali kanë treguar se 16 pacientë janë në gjendje të rëndë, 2 janë në respirator dhe 47 të tjerë janë...
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
SHBA ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit me COVID-19. Shtetet e Bashkuara të Amerikës raportuan sot 66,273 raste të reja të koronavirusit dhe 941 vdekje, sipas të dhënave nga Universiteti Johns Hopkins, raporton...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Nga nesër në mesnatë 6,6 milionë persona do të izolohen në Australi për shkak të një rritjeje të rasteve me koronavirus, raportoi CNN. Victoria, qyteti më i prekur, dhe New South Wales do të bllokohen...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Nga nesër në mesnatë 6,6 milionë persona do të izolohen në Australi për shkak të një rritjeje të rasteve me koronavirus, raportoi CNN. Victoria, qyteti më i prekur, dhe New South Wales do të bllokohen...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Australia do t’i izolojë 6.6 milionë njerëz në rajonin Viktoria nga pjesa tjetër e vendit duke filluar nga mesnata e së martës si masë për parndalimin e përhapjes së koronavirusit që ka shpërthyer në qytetin...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Australia do t’i izolojë 6.6 milionë njerëz në rajonin Viktoria nga pjesa tjetër e vendit duke filluar nga mesnata e së martës si masë për parndalimin e përhapjes së koronavirusit që ka shpërthyer në qytetin...
Lajme22 Qershor 2020
Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka mbajtur një konferencë për media pasi mbrëmë u konfirmuan 20 raste të reja me COVID-19 në këtë komunë. Haziri u deklarua para mediave ku tha se e...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit një rritje të numri të viktimave e të rasteve pozitive nga pandemia. Sot janë regjistruar 66 viktima e 333 raste pozitive më shumë në krahasim me një...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Ministria e Shëndetësisë dha detajet për situatën në 24 orët e fundit për covid-19.Ashtu siç Top Channnel raportoi më herët janë 66 raste pozitive ndërsa ministria njoftoi se një tjetër pacient ka humbur jetën duk...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.