[wp-story]

Ekonomi

Super oferta e “Sharr Travel” për super hotelin “Grande Blue Fafa”

Super oferta e “Sharr Travel” për super hotelin “Grande Blue Fafa”
16:28 | 07 Prill 2021

Për vetëm 36 euro, ju mund të kaloni një natë të pa harruar në resortin turistik më të madh dhe modern në bregdetin Shqiptar “Grande Blue Fafa”.  Me super ofertën promocionale të “Sharr Travel”.

Për shkak të kushteve të mira që ofron ky resor gjigant turistik, ushqimin shume cilësor, por edhe mikpritjen shume të mirë interesimi i qytetareve të Kosovës për të kaluar vikendin po rritet nga dita në ditë.

Për shkak të ekskuzivitetit që ka kompania me e madhe turistike në Kosovë “Sharr Travel” është duke ofruar oferta super promocionale për klientët e saj për ta kaluar një vikend të pa parë në resotrin turistik më të madh dhe më luksoz ne bregdetin shqiptar.

Me çmime promocione prej 31 euro përmes “Sharr Travel” për qëndrim tre natë, ju mund ta rezervoni një natë të ëndrrave tuaja ne ketë resort turistik.

Në ketë çmim përfshihet akomodimi në dhomë super luksoze me pamje nga deti dhe pishina, mëngjes dhe darke, pine gjatë vakteve si dhe shfrytëzimin e  SPA Center, ku në të përfshihet: Pishine e brendshme, Jacuzzi, Hammam, Sauna, Banjo Avulli, Dhome Relaxi me Kripe, Dush Emocional

Nisja çdo të premte, kthimi të dielen

1 nate – 43 euro/person/nata

2 nete – 76 euro/person/nata

3 nete – 108 euro/person/nata

Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës

  • Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)
  • Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)
  • Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)
  • Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)
  • Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)
  • Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)
  • Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)
  • Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)
  • Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)
  • Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)

Për informata kontaktoni në:

038/610 – 015

049/610 – 015

044/610 – 015

044/542 – 029

 029/224 -016

 

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera