Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Spitali i Gjakovës demanton lajmin për vdekjen e mjekut Ali Tolaj

  FrontOnline
  22 Korrik 2020

  Një lajm që ka qarkulluar në media për vdekjen e mjekut Ali Tolaj, nuk është i vërtetë. Kështu ka thënë në një reagim Spitali i Përgjithshëm i Gjakovës.

  Ky spital përmes një postimi në Facebook thotë se Dr. Alia vazhdon të jete në respiratorë.

  Njoftimi i plotë:

  Demantojmë lajmin për vdekjen Dr.Ali Tolaj,

  Demontojmë lajmin lidhur me vdekjen mjekut të spitalit tone, ky lajme është propagande dhe lajm i pa vërtetë.Dr.Alia vazhdon të jete në respiratorë,ne lutemi për shëndetin e tij.

  Për shkak të punimeve në rrjet në këto zona do ketë ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2023
  Një prani e shtuar e ushtarëve të KFOR-it gjendet para objekteve të komunave të Mitrovicës së Veriut, Leposaviqit, Zveçanit e Zubin-Potokut. Kryetari...
  Lajme29 Maj 2023
  KFOR-i është duke e ruajtur sigurinë e objekteve të komuanve në veri të vendit, aty ku sot do të nisin punën kryetarët...
  Lajme29 Maj 2023
  Ambasadori amerikan, Jeffrey Hovenier, sot do të zhvillojë një takim me kryetarët e komunave veriore. Bëhet e ditur se takimi do të...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Kryetarët e katër komunave me shumicë serbe Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok dhe Zveçan, sot do të nisin punën zyrtarisht në...
  Bota/Rajoni29 Maj 2023
  Deputetja e Parlamentit Evropian dhe raportuesja për Kosovën, Viola Von Cramon – Taubadel do të mbajë sot konferencë për media në Prishtinë....
  Lajme29 Maj 2023
  Në Kosovë në këtë javë pritet të mbajë mot i ngjashëm me të javës së kaluar. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri...
  Sport28 Maj 2023
  Milani ka fituar 1-0 në derbin me Juventusin në kuadër të javës së 37-të, për ta siguruar kështu kualifikimin në Ligën e...
  Lajme28 Maj 2023
  Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon, ka replikuar me deputetin e VV-së, Dimal Basha në rrjetin social Tëitter për...
  Lajme28 Maj 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka uruar presidentin turk, Recep Taip Erdogan për fitoren në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale në Turqi. Kurti...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.