×
Etiketë: mjekut
Lajme30 Shtator 2020
Sot mbushen 22 vjet qëkur mjeku dhe humanisti Shpëtim Robaj ra në luftë derisa po shkonte për të shëruar plagët e luftëtarëve të lirisë dhe popullatës civile. Robaj u lind më 15 tetor 1957 në...
Lajme30 Korrik 2020
Gjini reagon pas vdekjes së mjekut nga Gjakova si pasojë e COVID-19 Kreu i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, ka reaguar pas vdekjes së mjekut Kosovar, Kujtim Zarari, duke shprehur ngushëllime për të afërmit dhe...
Lajme22 Korrik 2020
Një lajm që ka qarkulluar në media për vdekjen e mjekut Ali Tolaj, nuk është i vërtetë. Kështu ka thënë në një reagim Spitali i Përgjithshëm i Gjakovës. Ky spital përmes një postimi në Facebook...
Lajme15 Korrik 2020
Mjeku Arjan Ademi, ka bërë një apel për të gjithë qytetarët që kanë ende dyshime për Covid-19. Ademi përmes një statusi në Facebook, ka treguar sfidat me të cilat po ballafaqohen gjatë luftës për të...
Lajme14 Korrik 2020
Mjeku Arjan Ademi, ka bërë një apel për të gjithë qytetarët që kanë ende dyshime për Covid-19. Ademi përmes një statusi në Facebook, ka treguar sfidat me të cilat po ballafaqohen gjatë luftës për të...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Infektologu shqiptar, Tritan Kalo, jep një mesazh të rëndësishëm për qytetarët, teksa thekson se koronavirusi “gjallon” ende mes nesh. Përmes një mesazhi në “Facebook”, mjeku i njohur tregon ditën e tij të ngjeshur, që nis...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.