Lajme

Sot në Hagë vazhdon seanca ndaj Gucatit dhe Haradinajt

Sot në Hagë vazhdon seanca ndaj Gucatit dhe Haradinajt
07:29 | 02 Dhjetor 2022

Në Gjykatën Speciale do të vazhdojë seanca e Apelit në rastin ndaj Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt.

Kjo seancë pritet të zhvillohet duke filluar nga ora 09:30.

Seanca e Apelit e kryesuar nga gjykatësja, Michele Picard, do të vazhdojë sot me parashtrimet e zyrës së Prokurorit të specializuar dhe pastaj përgjigjet e mbrojtjes./Front Online

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera