Lajme

Sot, mbledhja e radhës e Qeverisë Hoti

Sot, mbledhja e radhës e Qeverisë Hoti
07:54 | 22 Korrik 2020

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Kështu ka njoftuar Zyra e Kryeministrit përmes një njoftimi për media.

Sipas këtij njoftimi, bëhet e ditur se mbledhja e Qeverisë do të fillojë në ora 11:00.

“Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 22.7.2020. Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 11:00”, thuhet në njoftim.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera