×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  S’ka të ndalur oferta e Auto Mitës – çoje veturën e vjetër, bëhu me veturë të re!

  FrontOnline
  08 Korrik 2020

  Është duke vazhduar me interesim të jashtëzakonshëm kampanja e Auto Mitës, e cila ju mundëson ta dërgoni veturën e vjetër dhe të ktheheni në shtëpi me veturë të re!

  Po pra – e çoni veturën që e keni dhe dilni nga showroomi i Auto Mitës me veturë të re 0.00km!

  Si funksionon kjo?

  Auto Mita ju mundëson të gjithë klientëve që ta dërgojnë veturën e tyre aktuale dhe e vlerësojnë disa mijë, pastaj pjesën tjetër u mundëson ta paguajnë me cash ose me kredi me 0% interes.

  Kjo kampanjë është duke pasur sukses të jashtëzakonshëm dhe është numri i lartë i personave që po përfitojnë nga kjo mundësi!

  Prandaj, për rehati e siguri, çojeni veturën e vjetër te Auto Mita, ku ju vlerësohet disa mijë dhe ju bëheni me kerr të ri!


  Artikull i sponzorizuar

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Ekonomi29 Shkurt 2024
  Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) dhe Federata e Odave Ekonomike nga Arabia Saudite, kanë organizuar të enjten Forumin Ekonomik B2B më të...
  Ekonomi28 Shkurt 2024
  Delegacioni i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, i përbërë nga guvernatori Ahmet Ismaili dhe zëvendësguvernatori Dardan Fusha, është pritur në takim...
  Ekonomi28 Shkurt 2024
  Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore, keqpërdorimet dhe abuzimet e mundshme me rezervat shtetërore...
  Të tjera
  Lajme01 Mars 2024
  Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli po thotë se në dialog duhet të shkohet vetëm në nivel politik, dhe jo të...
  Lajme01 Mars 2024
  Sot në ora 13:30 Këshilli Qendror i Zgjedhjeve do të mbajë mbledhjen e radhës. Gjatë kësaj mbledhjeje do të shqyrtohet rekomandimi për...
  Sport01 Mars 2024
  Barcelona pritet të jetë e zënë në afatin kalimtar të verës, por Rafael Leao nuk do të kalojë në Kataluni. Financat e...
  Lajme01 Mars 2024
  Sot do të mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendi të Kosovës. Rendi i ditës I. Miratimi i procesverbalit të mbledhjes së mëparshme...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Njëmbëdhjetë persona janë shtruar në spital dhe rreth 130 janë evakuuar pasi një zjarr i madh shpërtheu në një ndërtesë banimi në...
  Lajme01 Mars 2024
  Sot duke filluar nga ora 09:00 do të mbahet seanca ndaj Ministrit të Brendshëm të Kosovës, Xhelal Sveçla. Ai akuzohet për hedhje...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.