×
Etiketë: çojë
Lajme26 Shtator 2020
re herë radhazi, në Organizatën e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë arritur dosje të ndjeshme dhe konfidenciale të Gjykatës Speciale që përfshinë emra të të dyshuarve, dëshmitarëve dhe dokumente të tjera...
Ekonomi07 Shtator 2020
Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, është takuar me ministrin e Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi, ku është diskutuar për disa tema, përfshirë edhe marrëveshjet ndërkombëtare të Kosovës, ndër to edhe atë të arritur...
Bota/Rajoni06 Shtator 2020
Dritan Abazoviç, kryetar i grupimit URA dhe lider i koalicionit “E Zeza mbi të Bardhë” me anë të një konference për mediat shqiptare ka folur rreth asaj që pritet të bëjë qeveria e re në...
Ekonomi08 Korrik 2020
Është duke vazhduar me interesim të jashtëzakonshëm kampanja e Auto Mitës, e cila ju mundëson ta dërgoni veturën e vjetër dhe të ktheheni në shtëpi me veturë të re! Po pra – e çoni veturën...
Lajme23 Qershor 2020
Zyberaj thotë se Pacolli nuk do ta çojë delegacionin në Washington, udhëton atje për çështje private Këshilltari i kreut të AKR’së, Behgjet Pacollit, Jetlir Zyberaj e ka demantuar lajmin se presidenti i vendit, Hashim Thaçi...
Ekonomi17 Qershor 2020
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur sot në takim përfaqësues të Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të prirë nga Shaban Kajtazi, me të cilët kanë diskutuar lidhur me angazhimet gjatë kësaj...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.