Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Shërohet Arsim Bajrami, ishte i infektuar me COVID 19

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Profesori i Juridikut, Arsim Bajrami, ka njoftuar se është shëruar nga COVID 19 pas dy javësh nga përballja me të.I

  sh-nënkryetari i PDK-së ka falënderuar stafin mjekësor dhe kolegët për ndihmën gjatë këtyre dy javëve.Ish-ministri ka bërë të ditur se edhe deputeti Hajredin Kuçi është i infektuar me këtë virus.

  Postimi i plotë:

  Te nderuar Miq,
  Pas perballjes dy javore dhe diteve shume te veshtira arrita te fitoj betejen me Covid 19. Ky virus dine te jete shume i rrezikshem dhe sulmon te gjitha organet e organizmit. Falenderoj me kete raste personelin e Klinikes Infektive dr. Salihun, dr. Shemsedinin, dr. Muratin dr. Armond Dacin dhe personelin e Spitalit Amerikan. Ne menyre te veqante falenderoj per kujdesin Kryetarin Kadri Veselin. Prof. K ucin te cileve ju deshiroje sherim te plote. Gjithashtu falenderoj koleget nga Akademia e Shkencave dhe Fakulteti Juridik per perkrahjen me kete smundje. Ne fund falenderoj familjen time qe me qendroj afer ne kete perballje.
  Andaj te nderuar miq ju ftoj te keni kujdes; ruani veten dhe familjet tuaja dhe respektoni te gjitha masat e shendetit publik.

  Për Stresin, Xhuli është spiune (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme26 Mars 2023
  Suzana Grubjeshiq ka dhënë qëndrimin e saj sa i përket Propozimit Evropian dhe në veçanti mbështetjes së madhe që po i jep...
  Lajme26 Mars 2023
  Ish presidenti i Kosovës, Behxhet Pacolli ka bërë një gabim qesharak në rrjetet sociale, duke uruar fitoren e kombëtares së Kosovës ndaj...
  Lajme26 Mars 2023
  Me marrëveshjet e Brukselit dhe Ohrit, zgjidhja e “problemit të Kosovës” është rikthyer në binarë të normalizimit, gjë që çon vetëm në...
  Të tjera
  Lajme26 Mars 2023
  Është vetëm një nxënës që ndjek mësimet në klasën e parë të Shkollës Fillore “Rilindja” në fshatin Keqekollë të Komunës së Prishtinës....
  Vip26 Mars 2023
  Familjarët e Kristit kanë reaguar të revoltuar pasi Lorenci pranoi se ai dhe Keisi kanë pasur një romancë jashtë “Big Brother VIP”....
  Tenderët26 Mars 2023
  Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ndau gjysmë milion euro për restarurimin e objektit të ish-gjimnazit të Ferizajt, “Ismail Qemali’. Objekti, i...
  Vip26 Mars 2023
  Janë për dy vite që nga ikja nga kjo botë e humoristit të njohur, Rasim Thaçi-Cima. Cima, u mund nga COVID 19-të,...
  Lajme26 Mars 2023
  Ish kryenegociatorja e dialogut, Edita Tahiri, ka thënë se Kurti ka ardhur në pushtet duke përmendu bashkimi kombëtar, ndërsa tani po e...
  Sport26 Mars 2023
  Sulmuesi shqiptar i Augsburgut, Mërgim Berisha ka debutuar me Kombëtaren e Gjermanisë në miqësoren kundër Perusë të zhvilluar të shtunën mbrëma. Gjermania...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.