×
Opinione03 Korrik 2021
Viti 2021 është vit i zgjedhjeve në Kosovë, siç kanë qenë shumë vite të tjera më parë. Në shkurt, Kosova mbajti zgjedhje...
Opinione28 Qershor 2021
Jo të gjithë të këqiat bëjnë dëm, thotë një fjalë e urtë italiane. Për një Shqipëri që në janar bëhet anëtare e Këshillit...
Opinione25 Qershor 2021
Albin Kurti ka arritur fitore bindëse duke kritikuar pushtetet e kaluara dhe duke proklamuar zgjidhje ideale për gjithçka. Tash, si kryeministër, ai...
Opinione23 Qershor 2021
Nga Rubrika
Opinione17 Qershor 2021
Ditët e fundit mora personalisht një nga kënaqësitë e jashtëzakonshme lidhur me kohën kur kam shërbyer në diplomaci e në politikën e...
Opinione15 Qershor 2021
Gjatë 4 viteve të tij në detyrë, ish-presidenti Donald Trump i shkaktoi një dëm të jashtëzakonshëm imazhit dhe reputacionit të Shteteve të...
Opinione14 Qershor 2021
Gjenerali serb Ratko Mlladiq, njihet mirë nga publiku ndërkombëtar jo vetëm për krimet që ka kryer në Kroaci dhe Bosnjë- Hercegovinë gjatë...
Opinione11 Qershor 2021
Serbia vazhdon të mohojë krimet e luftës dhe gjenocidin e kryer nga regjimi i Milosheviqit, vazhdon të lartësojë e nderojë kriminelët e...
Opinione09 Qershor 2021
Baba Rama e thirrte t’birin: “Nermin-eee hajde … lirisht tek serbët, të gjithë hajdeni…” 1. Kjo ishte thirrja ma e trisht dhe...
Opinione08 Qershor 2021
Por në fakt ajo i bën të gjithë të lumtur. Ne po i kthehemi jetës normale pasi kemi qëndruar në izolim për...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.