Lajme

Rrufe e fortë e goditi mbrëmë Mitrovicën: ‘Zbardhet’ i gjithë qielli

Rrufe e fortë e goditi mbrëmë Mitrovicën: ‘Zbardhet’ i gjithë qielli
08:17 | 19 Qershor 2020

Rrufeja mbrëmë e ka zbardhur qiellin në qytetin e Mitrovicës. Kështu tregojnë edhe pamjet e publikuara në rrjetin social Facebook nga qytetarët.

Gjatë mbrëmjes në vendin e tonë kanë filluar reshjet e shiut, ku në disa qytete ka pasur edhe rrufe e vetëtima.

Në qytetin e Mitrovicës ka pasur reshje të konsiderueshme ku janë shoqëruar me rrufe dhe bubullima.‘Meteo Ballkan’ ka publikuar video që një qytetar u ka dërguar atyre, ku shihet se si vetëtima godet mbi qiellin e Mitrovicës.

Aty rrufeja e zbardhon qiellin dhe kjo është kapur nga kamera e një qytetari.

Më poshtë keni pamjet e këtij momenti.

 

Dyfish n’plus me ArtMotion

Të tjera