×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrufe e fortë e goditi mbrëmë Mitrovicën: ‘Zbardhet’ i gjithë qielli

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Rrufeja mbrëmë e ka zbardhur qiellin në qytetin e Mitrovicës. Kështu tregojnë edhe pamjet e publikuara në rrjetin social Facebook nga qytetarët.

  Gjatë mbrëmjes në vendin e tonë kanë filluar reshjet e shiut, ku në disa qytete ka pasur edhe rrufe e vetëtima.

  Në qytetin e Mitrovicës ka pasur reshje të konsiderueshme ku janë shoqëruar me rrufe dhe bubullima.‘Meteo Ballkan’ ka publikuar video që një qytetar u ka dërguar atyre, ku shihet se si vetëtima godet mbi qiellin e Mitrovicës.

  Aty rrufeja e zbardhon qiellin dhe kjo është kapur nga kamera e një qytetari.

  Më poshtë keni pamjet e këtij momenti.

   

  Njoftimet nga KEDS, vendet që do të mbesin nesër pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme18 Prill 2024
  Një operim tejet kompleks është kryer tek një pacient 61-vjeçar. Intervenimi është realizuar nga një ekip i mjekëve italianë dhe ata të...
  Lajme18 Prill 2024
  Vrasjet e fundit të grave, shqetësuese i sheh edhe sociologu, Blerim Selishta i cili për Front Online tha se nuk duhet vënë...
  Front TV18 Prill 2024
  Lëvizja Feministe Studentore të enjten ka ndërprerë ligjëratën e profesorit të denoncuar për ngacmim seksual, Xhevat Krasniqi. Disa nga përfaqësuesit e kësaj...
  Të tjera
  Lajme18 Prill 2024
  Oda Ekonomike e Kosovës ka reaguar pas ndalimit të djeshëm të qytetarëve të Kosovës nga ana e autoritetet serbe në kufirin mes...
  Lajme18 Prill 2024
  Është mbajtur ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës. Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në fjalimin e tij...
  Lajme18 Prill 2024
  Një person i dyshuar është arrestuar në lidhje me rastin e vdekjes së 23-vjeçares nga Ukraina, Olena Kozii. Ai është ndaluar për...
  Lajme18 Prill 2024
  Kryeministri Albin Kurti i ka ftuar ministrat në një mbledhje të Qeverisë. Mbledhja është caktuar të mbahet të orën 10:30, bëri të...
  Sport18 Prill 2024
  Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka mbetur i zhgënjyer me eliminimin nga Liga e Kampionëve. “Citizens” i dhanë fund eksperiencës në...
  Sport18 Prill 2024
  Carlo Ancelotti është mjaft i lumtur me kualifikimin e Real Madridit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. “Los Blancos” e eliminuan Manchester...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.