×
Etiketë: zbardhet
Lajme23 Gusht 2020
Avokati Arianit Koci ka kërkuar hetime lidhur me disa pretendime se në “Shtëpinë e Verdhë” në Burrel të Shqipërisë ka pasur edhe transplantim të zemrës së njeriut. Reagimi i Kocit ka ardhur pasi shteti serb...
Auto24 Korrik 2020
TIRANË- Një biznesmen shqiptar ka rënë pre e mashtrimit, ku si pasojë një ‘hacker’ ka mundur t’i marrë një shumë prej 89550 euro. Njësia për Hetimin e Krimeve Kibernetike në Departamentin e Policisë Kriminale, në...
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
Policia ka zbardhur dhe arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku mbeti i vrarë një 35 vjeçar. Në përfundim të veprimeve të para hetimore të kryera, u bë arrestimi në...
Lajme19 Qershor 2020
Rrufeja mbrëmë e ka zbardhur qiellin në qytetin e Mitrovicës. Kështu tregojnë edhe pamjet e publikuara në rrjetin social Facebook nga qytetarët. Gjatë mbrëmjes në vendin e tonë kanë filluar reshjet e shiut, ku në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.